TRENING PERSONALNY

TRENING PERSONALNY

Trening personalny –

Jest to trening , gdzie trener poświęca całą uwagę tylko jednej osobie. Odpowiednio rozpisuje plan treningowy dostosowany do potrzeb i maksymalnych możliwości danej osoby, w celu uzyskania jak najlepszych i jak najszybszych efektów. Trener działa w porozumieniu z dana osobą , umiejętnie obserwując i nadzorując cały proces redukcji tkanki, lub wzrost masy mięśniowej. Trener uwzględnia wszystkie dysproporcje i słabości osoby trenującej, obserwując przy tym jej osiągnięcia danego celu.

TRENING PERSONALNY Z ELEKTROSTYMULACJĄ

Trening personalny z elektrostymulacją –

Jest to trening indywidualny , gdzie trener całą uwagę skupia wyłącznie na osobie trenującej . Dodatkowo na treningu osoba jest podłączona do elektrostymulacji mięśni, dzięki czemu trening jest 4 krotni mocniejszy i bardziej efektywny. Trener umiejętnie dostosowuje program elektrostymulacji do danej osoby, do jej potrzeb i możliwości. Na treningu trenujemy całą partię ciała, ale w szczególności skupiając się na problematycznych partiach ciała.  Nowoczesna technologia elektrostymulacji (EMS) pozwala na uzyskanie jak najszybszych i jak najbardziej zadowalających efektów w jak najkrótszym czasie. Taki trening jest krótszy od tradycyjnej formy wysiłku fizycznego , ale jest o wiele bardziej skuteczny.

EMS – Jest to innowacyjne rozwiązanie w branży fitness . Polega na aktywizacji mięśni i ich wzmacniania co zostało wielokrotnie potwierdzone naukowo. Trening EMS skutecznie zastępuje wszystkie sprzęty siłowe. Prąd wysyłany dogłębnie do mięśni, angażuje je w 100 procentach. Zmuszając do pracy co za tym idzie spala zbędną tkankę tłuszczową i powoduje zmianę gęstości masy mięśniowej.

MASZ DO NAS PYTANIE? ZADZWOŃ !

Fitness dla kobiet Gorzów Wlkp.

Studio Smukłej Sylwetki
Fundacja Lady Fit & Beauty Fitness Marta Koralewska