Opisy zajęć

FAT BURN + ELEKTROSTYMULACJA(EMS) MIĘŚNI

Trening jest tak pokierowany przez trenerkę , by służył głównie spalaniu tkanki tłuszczowej (redukcji), dzięki elektrostymulacji jest on potrójnie skuteczny. Na treningu również wykonujemy ćwiczenia siłowe, przy użyciu różnego rodzaju sprzętu by dodatkowo modelować mięśnie i całą sylwetkę. Trening zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, dla wszystkich, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę i spalić jak najwięcej tkanki tłuszczowej w szybkim czasie , a jednocześnie trwale.

Ems  czyli trening z urządzeniem do elektrostymulacji mięśni. Urządzenia wykonuje za nas maksymalne spięcie mięśni, dzięki czemu mocno przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej , redukcję cellulitu i budowę masy mięśniowej. Trening z elektrostymulacja trwa ok 30min. i spala nawet 1200kcal. Piękna sylwetka i rzeźba ciała jest już w zasięgu reki.

Na treningu po podłączeniu elektrostymulatorów , wykonujemy bardzo specjalistyczne delikatne ćwiczenia, dzięki którym efekty są jeszcze szybsze i wręcz zaskakujące.

Trening odbywa się przy muzyce, pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness.

Trening trwa ok. 30min.-40 min.

ZAPRASZAM

 
 

zumba fitness

Zumba fitness jest to głównie trening aerobowy. Połączenie fitnessu aerobowego i kroków tanecznych w rytmach latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki. Trening składa się z prostych ruchów tanecznych zaczerpniętych z aerobiku i tańców.  Tworzy to trening, który spala tkankę tłuszczową, poprawia wydolność organizmu, a jednocześnie rozwija umiejętności taneczne.

Trening odbywa się przy muzyce, pod okiem wykwalifikowanej instruktorki tańca i  fitness.

Trening trwa ok. 50min.

ZAPRASZAM

Fat killer
(bieżnie)

HIIT

Intensywny trening interwałowy, idealny dla osób, których głównym celem jest utrata zbędnych kilogramów i uzyskanie szczupłej i zgrabnej sylwetki. Ten trening metaboliczny wpłynie także pozytywnie na poprawę ogólnej kondycji i wytrzymałości podczas wysiłku. Aktywność fizyczna w tej formie pomoże także przyspieszyć metabolizm, co przełoży sie na szybszą utratę tkanki tłuszczowej. Trening opiera sie na wysokiej i umiarkowanej intensywności ćwiczeń.

Wszystko odbywa się w rytm muzyki, pod okiem wykwalifikowanej instruktorki fitness.

Trening trwa ok 50 min.

ZAPRASZAM

 

MODELOWANIE SYLWETKI

Są to zajęcia głownie ukierunkowane na modelowanie całego kobiecego ciała. Pracujemy nad ramionami, rękoma, brzuchem, pupą i udami. Celem tego treningu jest ukształtowanie i wzmocnienie i wysmuklenie wszystkich tych partii. Na zajęciach wykorzystujemy różne przyrządy do treningu fitness. Rzeźbimy i modelujemy nasze sylwetki tak by stać się najlepszą wersją siebie. Pozbywamy sie tkanki tłuszczowej i ujędrniamy nasze ciało.

 Wszystko odbywa się przy rytmicznej muzyce, pod okiem wykwalifikowanej trenerki.

ZAPRASZAMY

CROSSFIT

Jest to trening w stacjach, przeplata ze sobą ćwiczenia siłowe jak i kardio. Cały trening jest ułożony w obwodzie, każda osoba ma ok 30 sekund na wykonanie jednego ćwiczenia, po tym czasie przechodzi na kolejne stanowisko- dzięki czemu do pracy zaangażowane jest całe ciało i każda partia mięśni. Charakteryzuje się dużą różnorodnością ćwiczeń i dużym naciskiem na rozwijanie wszechstronności fizycznej, przez co szybko gubimy zbędne kilogramy, jak również spalamy tkankę tłuszczową

Wszystko pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej instruktorki fitness.

ZAPRASZAM

FITNESS STEP

Trening rozpoczyna i kończy się rozciąganiem. Przede wszystkim jest bogaty w ćwiczenia kardio w prostym układzie choreograficznym, przy rytmicznej muzyce. Do treningu wykorzystywane są stepy w wysokości ok 15cm.
Ćwiczenia na stepie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Kształtują dolne partie mięśni : pośladki, łydki, uda, biodra ale także brzuch. Świetnie ujędrnia ciało i spala dużo kalorii.
Zajęcia pomagają w odreagowaniu codziennego stresu.
Również świetnie wpływają na układ sercowo- naczyniowy oraz oddechowy.
Na zajęciach bawimy się świetnie i uwalniamy endorfiny odpowiedzialne za dobry nastrój.
Wszystko pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej instruktorki fitness.
ZAPRASZAM

SHAPE

Shape jest to świetny trening interwałowy, podczas którego pracują wszystkie mięśnie. W trakcie wykonywanie specjalnie dobranych ćwiczeń używa się różnych przyrządów do ćwiczeń stepy, piłki, hantle i wiele innych. Podczas treningu wykonuje się określone sekwencje ćwiczeń, które wykonuje się ze zmienną intensywnością.Wykonuje się bardzo intensywnie ćwiczenia cardio, które przelatane są różnymi ćwiczeniami siłowymi. Spalamy tkankę tłuszczową, wzmacniamy mięśnie. A wszystko w rytm muzyki, pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness. Trening trwa ok 50 min.

ZAPRASZAM

DANCE FITNESS

Fitness Dance jest to trening przede wszystkim spalający tkankę tłuszczową. Łączy ze sobą elementy fitness, tańca nowoczesnego, aerobiku i  zumby. Trenujemy w rytm muzyki w prostych układach choreograficznych, wykonując ćwiczenia kardio. Trening głównie składa się z ćwiczeń aerobowych. Trening jest skierowany dla kobiet, które chcą schudnąć a jednocześnie dobrze się bawiąc.

 
 Wszystko odbywa się pod okiem trenerki

prowadzącej zajęcia instruktorki tańca i fitness

 , przy rytmicznej muzyce .

Trening trwa ok 50min.
ZAPRASZAMY

PŁASKI BRZUCH & WĄSKA TALIA

Są to zajęcia o średniej intensywności, mające na celu wymodelowanie górnej partii ciała czyli brzucha. Głownie skupiamy się na ćwiczeniach kardio spalających tkankę tłuszczową z brzucha i ćwiczeniach modelujących talię. Do treningu wykorzystujemy różnego rodzaju sprzęt treningowy, dzięki czemu nie tylko spalamy zbędną tkankę tłuszczową, ale również ujędrniamy i modelujemy całość brzucha. Jest to trening idealny dla osób, których brzuch jest miejscem problematycznym.

A wszystko w rytm muzyki, pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness. Trening trwa ok 50 min.

ZAPRASZAM

FITNESS VIBRATION

Trening grupowy , ćwiczymy na platformie wibracyjnej , dzięki czemu trening jest bardziej wydajny i mocniejszy. Platformy wibracyjne wytwarzają drgania, które wymuszają ruch mięśni. Dzięki czemu palimy dużo kalorii, redukujemy maksymalnie tkankę tłuszczową i  modelujemy mięśnie. Dzięki wibracją aktywowanych jest więcej mięśni niż podczas normalnych ćwiczeń. Wykonujemy proste ruchy choreograficzne.

Wszystko w rytm muzyki .

Zajęcia trwają 30 -40 min. w bardzo miłej atmosferze w doborowym towarzystwie, pod okiem wykwalifikowanej trenerki fitness.

ZAPRASZAM

tabata

PILATES

 

Jest to trening zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Trening składa się z ćwiczeń o umiarkowanej dynamice, która łączy ze sobą elementy jogi.  Trening ma pozytywny wpływ na siłę mięśniową, wytrzymałość i elastyczność , nie powodując przy tym rozrostu tkanki mięśniowej. Trening delikatnie pobudza tkankę tłuszczową do spalania, rozciąga i uelastycznia ciało.

Wszystko przy muzyce i pod okiem wyspecjalizowanej w tym kierunki trenerki.
ZAPRASZAM

 

     Zdrowy kręgosłup & Stretching

 

Na treningu skupiamy się na górnej partii mięśni znajdujących się wzdłuż kręgosłupa.  Wpływa korzystnie na postawę ciała, redukując dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa. Również rozluźnia i usuwa przykurcze mięśniowe w tej okolicy. Stretching polega na wykonaniu ćwiczenia w seriach , polegającego na rozciąganiu przez ok 10-15 sekund,  po czym na rozluźnieniu partii mięśniowej, która wykonywała pracę przez ok 2 do 5 sekund. Trening trwa ok 50min. Prowadzony jest przy muzyce z wykwalifikowaną trenerką, specjalistką w tej dziedzinie.

ZAPRASZAMY

 

 

AEROBIK

Trening Kardio i interwałowy, mający
 na celu spalenie jak największej ilości
 tkanki tłuszczowej. Przeznaczony dla osób
 zmagających się z otyłością.
Trening trwa ok 40 min. z dużą
 intensywnością ćwiczeń.
Zajęcia opierają się na intensywnej wymianie 
tlenowej, oznacza to, że podczas takich ćwiczeń
 organizm pobiera więcej tlenu, który jest mu 
potrzebny do wyprodukowania energii dla
 pracujących mięśni. Energia ta jest wytwarzana 
w wyniku utleniania glukozy, tłuszczu i aminokwasów.
Wszystko odbywa się przy rytmicznej muzyce.
ZAPRASZAM

power pump

Power Pump jest to trening siłowy. Zajęcia są złożone z wyselekcjonowanych i różnorodnych  ćwiczeń wykonywanych z pomocą sztang PUMP o regulowanym ciężarze, dobranym do możliwości danej osoby.

Zajęcia bardzo mocno modelują sylwetkę, wzmacniają i ujędrniają mięśnie, odtłuszcza ciało , podnosi tempo przemiany materii. Ćwiczenia są oparte na sile  oraz wytrzymałości- spalają tkankę tłuszczową i modelują sylwetkę.

Wszystko przy muzyce i pod okiem wykwalifikowanej instruktorki.

Trening trwa 50min.

ZAPRASZAMY

 
 

       Sexi Pupa & Brzuch

Trening mający na celu przedewszystkim kształtowanie mięśni pośladkowych. Specjalny program jest opracowany z myślą o budowaniu i rzeźbieniu pośladków, w celu uzyskania optymalnych efektów. Dodatkowo na treningu trenujemy mięśnie brzucha, trening ma na celu spalenie tkanki tłuszczowej z tej okolicy , a także ujędrnienie okolicy nadbrzusza. Trening jest prowadzony przez wykwalifikowaną trenerkę .

Cały trening trwa ok 50min.

 ZAPRASZAM

MASZ DO NAS PYTANIE? ZADZWOŃ !

Fitness dla kobiet Gorzów Wlkp.

Studio Smukłej Sylwetki
Fundacja Lady Fit & Beauty Fitness Marta Koralewska